Slam poetry

Vážení přátelé!
Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy fotografií a slam poetry.  Tato unikátní událost sloučí dvě umělecké formy – vizuální umění a slovní umění – do jednoho nezapomenutelného večera.

Během vernisáže budete mít příležitost objevit fotografická díla, která vám přinesou rozmanité pohledy na svět. Za objektivem „On the Couch“ stojí František Đỗ Šeda a za objektiven “Face to Face” Lucia Felenda.

Každý fotografický záběr vypráví příběh a otevírá okno do světa, který můžeme objevovat a poznávat společně. Slam poetry pak přinese do této atmosféry jiskru slova. Talentovaní básníci Šimon Felenda, Robert Netuka a Jan Rosenthaler přednesou své vášnivé a autentické verše, které přenášejí intenzivní emocionální zkušenost a vybízejí k zamyšlení.
František:
František Do Šeda, bývalý scénograf warehouse party, občasný DJ, fotograf a truhlář v Kristových letech nachází harmonii mezi svými řemeslnými dovednostmi a uměleckými ambicemi. Po svém přestěhování do Prahy zachytil řadu autentických momentů a nyní tyto snímky představuje ve své výstavě „On the Couch“.
Lucia:
Lucia je propagátorkou slovního umění a věnuje se organizování performativních čtení a slam poetry ve spolupráci s dalšími umělci. Jedním z významných projektů, kterým se podílela, je performativní ztvárnění básně Kvílení seskupením PostBeat Generation.
V rámci výstavy „Face to Face“ Lucia Felenda představí svou fotografickou část, která se zaměřuje na portréty lidí a emocí, se kterými se setkala během svých cest a pobytu v Praze. Její snímky zprostředkovávají autentické a pohledy do duší jednotlivých osobností, zachycují jejich rysy, výrazy a intenzitu emocí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výstavy a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.